O mně

Proč si vybrat sofa ode mě?

Na trhu s nábytkem působím již 20 let. Vždy se snažím zákazníkům nabídnout vše kvalitní z těch nejlepších materiálů. Stejně jako sobě zpřístupňuji to nejlepší z možného tak to samé činím v nabídce zákazníkům. I to je důvod, proč jsem zvolil jako název firmy své příjmení. Pod snahou nabídnout jen to nejlepší jsem podepsán. Je to závazek, kdy touha sdílet radost, něco dobrého, je pro můj pocit tím nejvýznamnějším. Je to výzva dosáhnout kompromisu mezi tím být dostupný a zároveň udržet maximální kvalitu.

Kvalita, zážitek tak já osobně vnímám hodnotu. Intenzivní minimalismus v maximální kvalitě detailu. osobně v sobě nosím nenávist k průměru, k tak běžné slovní říčce,, to stačí,, to ,,nejde,,. To je důvod, proč již od počátku jsem se zaměřil na výrobu a návrh nábytku z masivního dřeva. Později doplněný o pohovky z kvalitních komfortních výplní.

Ve splnění mých představ mi napomáhají ti nejlepší dodavatelé, výrobci s kterými spolupracuji na jednotlivých kusech nábytku. Při výrobě používáme nové techniky jako například kartáčování dřeva, které dává výrobku ještě krásnější patinu, kresbu. Výplně sedáků, opěráků pohovek jsou vždy z těch nejlepších materiálů, které se v současnosti dají použit /silikon, latex, chladivá pěna, hr pěna/. Proto jsou naše pohovky komfortní, příjemné na posed a zároveň se těší i dlouhověkosti. Výrobce top line, pocházející z Dánska je garancí kvality a komfortu. Dánsko je zemí, kde důraz na kvalitu bydlení a úroveň žití je maximální. Jde o užitný, kvalitní minimalismus docílený použitím přírodních materiálů. Takový rukopis lze vidět u celosvětově známého dánského výrobce Boconcept, který mi je vždy tou nejlepší inspirací. Jednoduchý, kvalitní, užitný, pohledný design.

Po celou dobou jsem se snažil prezentovat sortiment formou veletrhu po celé ČR /For habita, For interior, For arch, Mobitex/. Dalším místem je pak showroom v Hradci Králové, kde je sortiment k vidění. Co lepšího může být než dotek, pohled na skutečnost, hrnek kávy v sofa u krbu, kdy přemýšlíte o té, která je pro vás ta nejlepší. Žádná iluze z internetu ale skutečná reálná pravda. třeba zatoužíte tuto chvilku zažít, jako ti před vámi již 20 let.

cerne-logo_jandik

 

Zpět do obchodu