Prodejna

prodejna

„Tak vás tady vítáme“
, slyšíte hned jak vezmete za kliku a vejdete. V nose vás zašimrá domácí pohoda z plápolajícího krbu v rohu prodejny. Každý kousek nábytku, který tu vidíte otevírá místnost vaší fantazii. Sednete si na křeslo nebo sedačku a už se vidíte s kávou v ruce. Zavřete oči a vdechnete znovu vůni čerstvého dřeva ležícího vedle krbu. Je vám příjemně a prohlížíte co by vás zaujalo, co by pohladilo vaše oko. Máte rádi výrazné barvy nebo designové tvary? Je vás v domácnosti hodně a nevidíte žádnou velkou sedačku?

Na notebooku, zároveň sedíc na té vyvolené, kreslíme společně v 3D kreslícím programu vaší ideální složení jednotlivých modulů. Už přejíždíte rukou po vzorku potahů a přitom s majitelem obchodu probíráte upřesnění co se týče ceny a dodání. Na chvíli jste úplně zapomněli na čas. Ani se vám nechce ze sedačky odcházet pryč. Vaše představivost nabírá na obrátkách. S vybranou sedačkou se vám začíná ucelovat představa o koupi doplňků jako je koberec nebo osvětlení. Ve svém snu nasáváte do nosu i další vůně, na stole vedle sedačky cítíte čerstvé květiny a do uší vám hraje hudba. Úplně jste zapomněli, že jste v prodejně. 


V dnešní uspěchané době je dobré najít si čas sám na sebe, uvolnit se po celém dni a zasnít se tak každý den. Rádi vás s vašim vyhlídlým kouskem dopravíme až k vám domů. Při výběru poradíme s volbou potahu a v rámci doručení smontujeme. 

Zažijte si to, navštivte nás a posadťe se. Dáte si kávu?


amber-1869250_1920_1  the-fireplace-2721784_1920  Návrh bez názvu (96)  Návrh bez názvu (98)

KONTAKTY a CESTA K NÁM